Whatsapp Destek Hattı 0549 511 54 61
Depron Isı Yalıtım Levhaları Yapıştırıcı Hediyeli!
KAMPANYA: ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ!

Isonem MS 80

1,092.00

Stokta

Uygulandığı dış cephelerdeki emici yüzeylerde film tabakası oluşturmadan görüntüyü ve dokuyu bozmadan doğallığını koruyarak su geçirimsiz hale getiren siloxan esaslı şeffaf bir yalıtım ürünüdür. Yüzeyde film tabakası oluşturmadığından binanın ya da taşın nefes alma kapasitesini engellemez, azaltmaz ya da görüntüsünü bozmaz. Kararma ve kabartma yapmaz. Alkali dayanımı çok yüksektir ve bu nedenle yeni veya eski betonlarda rahatlıkla uygulanabilir. Uygulandığı pres tuğla, doğal, yapay taş veya sıvaların harcından dolayı oluşan tuz kusmalarını ve lekelenmelerini önler. Islanmayı engellediğinden dolayı da binaların ısı izolasyon değerinin kaybolmasını önler. Yağmurun tahribatından ve korozyonundan binayı korur. Yapıların ömrünü uzatır.

Hemen Satın Al
Markalar:
KOD:202.2021.013

ÖZELLİKLERİ

 • Şeffaftır, film tabakası oluşturmaz, doğal görüntüyü bozmaz, vernik gibi parlak görüntü vermez.
 • Derinlemesine işler, yüksek penetrasyon özelliğine sahiptir.
 • Yüksek alkali dayanımı vardır.
 • Yapıların nefes almasını engellemez.
 • Uzun ömürlü ve ekonomiktir.
 • Yağmurdan oluşan kirlenme,kararma,ve renk bozukluklarını önler.
 • Don hasarları ve tuz kusmalarından korur

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • İçerik Tek komponentlı, siloxan esaslı
 • Yoğunluk (25°C, g/mL) : 0.75 ± 0.10
 • Viskozite (25°C, mPa.s): 0 – 500
 • İşleme derinliği (H, mm): 10 SINIF II

KULLANIM ALANLARI

Mineral bazlı ve emici her türlü yüzeye uygulanır. Örneğin; Brüt beton, sıva, tuğla, briket, traverten, doğal taş, mozaik, gaz beton; kiremit vb. Yalnızca mermer, granit, cam, metal, plastik gibi emici olmayan yüzeyler ile yatay emici yüzeylerde uygulanmaz. ISONEM MS 80 boyasız ve emici yüzeye sahip binaların dış duvarlarını yağmur ve etkilerinden korumak için kullanılır.

Yüzey Hazırlığı

Uygulama yapılacak yüzey kuru, sağlam ve her türlü kir, yağ, tozdan arındırılmış olmalıdır. Islak yüzeylere uygulama yapılmamalıdır. Mutlaka yüzeyin kuruması sağlanmalıdır. Yüzeyin emiciliğini azaltacak katmanlar temizlenmelidir. Uygulama yapılacak yüzeyde 1 mm den büyük çatlaklar olmamalı, varsa onarılmalıdır.

Uygulama Şekli

Uygulama yukarıdan aşağıya doğru fırça ya da püskürtme yardımıyla, en az iki kat halinde yapılmalıdır. Birinci kat uygulaması tam kuruma yapmadan yaş üstü yaş olarak ikinci kat uygulanmalı yüzeyin tam olarak doyurulması sağlanmalıdır. Uygulama sırasında yanıcı madde kullanılmamalıdır. Göz ve deri temasından kaçınılmalı, eldiven ve gözlük kullanılmalıdır.

SARFİYAT: Yüzeyin emiciliğine göre 100-200 ml/m². Min. 35 m² /1 teneke kutu
AMBALAJ: 3.5 lt teneke kutu
DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay.

Ağırlık 3.5 kg

Siparişiniz sonrasında bulunmuş olduğunuz lokasyona göre size en yakın lojistik merkezlerimizden siparişinizin gönderimini sağlıyoruz.

 

Aradığın ürünü yaz

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi