Whatsapp Destek Hattı 0549 511 54 61
Vade Farksız 9 Taksit İmkanıyla Alışverişin Keyfini Çıkarın!
KAMPANYA: ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ!

Türkiye Genelinde Alışveriş Yapanlara Özel

Türkiye’nin dört bir yanındaki projelerinizi daha güçlü kılmak ve yaşam alanlarınızı daha dayanıklı hale getirmek için sunduğumuz su yalıtım ürünleriyle siz de kazanın! e-santiye.com olarak,

Yapacağınız 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde sizlere özel bir fırsat sunuyoruz:

 

Projeleriniz İçin En İyi Çözümleri Keşfedin

Artık yaptığınız alışverişlerinizde sadece ürünleri değil, aynı zamanda sahada deneyimli uzmanların bilgi ve deneyimini de yanınızda hissedeceksiniz. Projenizin her aşamasında, su yalıtım ürünlerinin nasıl kullanılacağından, teknik detaylarına kadar her konuda uzmanlarımız size destek olacak.

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

5.000 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda alanında uzman saha uygulama uzmanlarımızın vereceği online destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Örneğin, su yalıtım ürünlerimizden birini satın aldınız ve ürünü nereye ve nasıl uygulayacağınızı merak ediyorsunuz. Artık bunun için sadece bir tıkla sahada deneyimli uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

e santiye uzman ekip

DOĞRU YALITIMI SEÇİYORUZ

Nasıl Çalışıyoruz

about icon 1

Görüşme Saatinin Belirlenmesi

Online uzman desteği almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçip uygun görüşme tarihi ve saatinin belirlenmesi gerekmektedir.

about icon 2

Online Teknik Destek

Görüşme tarihi ve saati belirlendikten sonra e-santiye.com ekibinden saha tecrübesi olan uygulama şefi ile görüşebilirsiniz.

Uzmanlarımızla Projelerinizi Güçlendirin

Ücretsiz Alanında Uzman Online Destek Kampanyası ile uzmanlarımız projelerinizde sizinle birlikte çalışacak. Hangi ürünü nerede ve nasıl kullanmanız gerektiği, projenizin ihtiyaçlarına uygun en iyi çözümleri bulmanız için sahada deneyimli uzmanlarımız size rehberlik edecek.

Neden Bu Kampanya?

Projelerinizin başarısı için en iyi çözümleri bulmanızı amaçlıyoruz. Türkiye genelinde Ücretsiz Alanında Uzman Online Destek Kampanyası ile sahadaki deneyimli uzmanlarımızın bilgi birikimi ve desteğini alarak daha bilinçli kararlar alabilirsiniz. Projelerinizi daha güçlü kılmak ve sürdürülebilirliğini sağlamak için buradayız.

Daha fazla bilgi almak ve ücretsiz online teknik destek hizmetimizden yararlanmak için müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye genelinde projelerinizi uzman desteğiyle güçlendirin, e-santiye.com her adımda yanınızda!

fuarlar 2 e1693532048230

Aradığın ürünü yaz

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi