Whatsapp Destek Hattı 0549 511 54 61
Vade Farksız 9 Taksit İmkanıyla Alışverişin Keyfini Çıkarın!
KAMPANYA: ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ!

Isonem M35

Orijinal fiyat: 2,087.40₺.Şu andaki fiyat: 1,491.00₺.

Stokta yok

Tek bileşenli çimento esaslı süper kristalize su yalıtım ürünüdür. Beton yüzeylere hem negatif hem de pozitif taraftan uygulanarak derinlemesine yalıtım sağlar uygulandığı yüzeyde içerisindeki süper jeller sayesinde kireç partikülleriyle tepkimeye girerek kristaller üretir ve betonun yapısına derinlemesine işler.

Markalar:
KOD:202.2021.011

Tek bileşenli çimento esaslı süper kristalize su yalıtım ürünüdür. Beton yüzeylere hem negatif hem de pozitif taraftan uygulanarak derinlemesine yalıtım sağlar uygulandığı yüzeyde içerisindeki süper jeller sayesinde kireç partikülleriyle tepkimeye girerek kristaller üretir ve betonun yapısına derinlemesine işler. Yeni beton yüzeylere uygulanabilir. Uygulandığı yüzeyde hidratasyon sürecini yavaşlatır ve rötre çatlağı oluşumunu azaltır. Su yalıtımının yanı sıra betonu korozyona ve seyreltik kimyasallara karşı korur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

 • İçerik: Çimento esaslı, polmer modifiyeli ·
 • Su aktarım hızı: (kg/ m2 . h 0,5 ) : ≤ 0.1, SINIF W₃
 • Su buharı geç.: 5 ≤ sD ≤ 50, SINIF II
 • Çekip koparma deneyi yoluyla Trafik yükü olmadan ≥ 1,0
 • Yapışma dayanımı (N/mm2 ) Trafik yükü altında ≥ 2,0
 • pH (25°C) : 12.0 – 13.0

KULLANIM ALANLARI

 • Yatay/düşey zemin ve duvarların içten ya da dıştan su yalıtımında
 • Su deposu, atık su ve diğer su depolarında
 • Deniz suyuna maruz kalan beton yüzeylerde
 • Bodrum kat ve toprak altı temel yalıtımlarında
 • Temel perde duvarlarının içten ya da dıştan yalıtımında
 • Sulama kanalları ve tünel ya da baraj yapılarında
Yüzey Hazırlığı

Uygulama yapılacak yüzeyler önceden nemlendirilmelidir. Nemlendirme işlemi uygulamaya başlamadan 2 saat önce yüzeyi doyuruncaya kadar yapılır. Yüzey önceden nemli yada ıslak ise bu işleme gerek kalmaz. Uygulama yapılacak yüzeyler serbest parçacıklardan yağ, kir, çamur gibi yabancı maddelerden arındırılmalıdır. Segregasyon ve beton bozuklukları ve tij delikleri var ise bunlar önceden ISONEM D 10 LATEKS sürülerek ISONEM M 03 Elastik Tamir Harcı ile tamir edilmelidir. Dilatasyonlar önceden ISONEM A4 elastik dolgu ile doldurulmalıdır. Yüzey hazır hale geldikten sonra karışım hazırlanmalıdır.bir harç elde edilir.

Karışım Hazırlığı

7 lt temiz su uygun bir kaba dökülür. Devamlı karışım yapılırken ISONEM M35 (20kg) yavaş yavaş dökülerek karıştırma işlemine 5 dk devam edilmelidir. Karıştırma işlemi mümkünse 400 devir bir matkap ve karıştırıcı ile yapılmalıdır. Karıştırma işlemi bittiğinde homojen fırça ile sürülebilir boya kıvamında bir harç olur

Uygulama şekli: Uygulama bir fırça yardımıyla katlar arasında 4 saat bekleyerek üç kat halinde uygulanır. Uygulama her katta zıt yönlerde sürülmelidir. Yüzey üç kat uygulama yapıldığında tamamen kapatmalıdır. Uygulama don ve aşırı sıcaklıklarda yapılmamalı, yazın serin ortamlarda akşam ya da sabah saatlerinde yapılmalıdır. Soğuk bölgelerde don oluşuyorsa zemin ya da duvar sıcak su ile önceden sulanmalıdır. Uygulama yapılan yüzeyler eğer arkadan sıva işlemi yapılmayacak ve açıkta kalacak ise 48 saat aralıklarla nemlendirilmelidir. Bu işlem kür sürecini hızlandırır ve daha başarılı yalıtım sağlar.

SARFİYAT: 2-3 kg/m² (3 kat uygulama). 6 – 10 m² /torba.
AMBALAJ: 20 kg kraft torba
DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay

Ağırlık 20 kg

Siparişiniz sonrasında bulunmuş olduğunuz lokasyona göre size en yakın lojistik merkezlerimizden siparişinizin gönderimini sağlıyoruz.

 

Aradığın ürünü yaz

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi