Whatsapp Destek Hattı 0549 511 54 61
Depron Isı Yalıtım Levhaları Yapıştırıcı Hediyeli!
KAMPANYA: ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ!

Isonem M03

819.00

Stokta

Elastik, sızdırmaz, çatlamaz, yapışma mukavemeti yüksek çimento esaslı tamir harcıdır.

Hemen Satın Al
Markalar:
KOD:202.2021.004

Elastik, sızdırmaz, çatlamaz, yapışma mukavemeti yüksek çimento esaslı tamir harcıdır. Polimer ve elyaf katkılarıyla modifiye edilmiştir. İç gerilimi düşük ve kalın uygulamalarda son derece mukavemetli bir tamir harcıdır. Beton tamiratlarında, su yalıtım öncesi zemin hazırlığında, tij deliklerinin kapatılmasında ve pahlarda kullanılır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • İçerik : Çimento esaslı
  • Basınç dayanımı (Mpa): ≥ 10, SINIF R1
  • Yapıştırma suretiyle oluşmuş bağ (Mpa): ≥ 0,8

KULLANIM ALANLARI

  • Su yalıtımı öncesi yüzey tamiratlarında,
  • Beton, sıva ve şap tamiratlarında,
  • Segregasyon ve tij deliklerinin doldurulmasında,
  • Pah yapımında ve tamiratlarda kullanılır.
Yüzey Hazırlığı

Uygulama yapılacak yüzeyler temiz olmalı ve önceden nemlendirilmelidir. Yüzeyde serbest parçacıklar, yağ, kir, çamur gibi aderansı azaltan etkenler varsa bunlar yok edilmelidir. Tamirat yapılacak çatlak ya da segregasyonlar en az 2 cm derinlikte çukur açılmalıdır. Uygulama yapılmadan önce yüzeyde kir, pas, metal vs gibi çıkması mümkün olmayan ya da aderans zorluğu olabilecek yüzeylere uygulamadan önce ISONEM D10 LATEKS (200 ml/m²) sürülmesini tavsiye ederiz. Lateks uygulanmış yüzeyler kurumaya yakın ve hafif yapışkan iken üzerine ISONEM M 03 uygulaması yapılmalıdır

Uygulama Şekli

ISONEM M03 elastik harç (20 kg) ile 4 lt temiz su bir plastik kapta 400 devir bir karıştırıcıyla homojen bir şekilde karıştırılır. Şayet karıştırma işlemi elle yapılacaksa daha küçük parçalar halinde yapılmalıdır. ISONEM M 03 elastik harcın yapışma aderansını ve su geçirimsizliğini arttırmak için içerisine ISONEM D10 LATEKS katılabilir. Bu oran bir torba ISONEM M03 (20kg) İçerisine 1kg ISONEM D10 LATEKS katılarak ve 3 lt su ilave edilerek yapılabilir. Karışım malayla ya da püskürtme yöntemiyle yüzeye uygulanır. Çok sıcak ve çok soğuk havalarda uygulamalara dikkat edilmeli ve aşırı sıcaklarda yapılan uygulamalar belli aralıklarla yüzey nemlendirilmelidir.

RENK: Gri
SARFİYAT: 1 cm kalınlıkta sıva için 20 kg/m , dolgu olarak 500 ml boşluk için 1 kg 1 cm kalınlıkta sıva için Min 1 m² /1 kraft torba, Dolgu olarak 10 lt. boşluk için Min 20 kg / (1 kraft torba)
AMBALAJ: 20 kg
DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay.

Ağırlık 20 kg

Siparişiniz sonrasında bulunmuş olduğunuz lokasyona göre size en yakın lojistik merkezlerimizden siparişinizin gönderimini sağlıyoruz.

 

Aradığın ürünü yaz

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi