Whatsapp Destek Hattı 0549 511 54 61
Vade Farksız 9 Taksit İmkanıyla Alışverişin Keyfini Çıkarın!
KAMPANYA: ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ!

Schlüter-DITRA 25

Orijinal fiyat: 5,538.00₺.Şu andaki fiyat: 4,217.40₺.

Stokta

Schlüter-DITRA 25, her biri geçmeli kırlangıç kuyruğu şeklinde karesel oluklu polietilen folyodur. Ve alt tarafına elyaf kaplanmıştır. Membranın kalınlığı yaklaşık olarak 3 mm’dir. Polietilen uzun süre UV ışınlarına dayanıklı değildir. Bu nedenle depolanırken sürekli ve yoğun güneş ışınlarından kaçınılmalıdır.

L:5 m Genişlik : 1.00 m : 5 m2

Hemen Satın Al
Markalar:
KOD:B.SCH.044

UYGULAMA VE FONKSİYON

Schlüter®-DITRA, kırlangıç kuyruğu şeklindeki karesel oluklu yapısıyla, arka yüzeyinde elyaf bulunan polietilen yalıtım membranıdır.

Seramik uygulamaları için tasarlanmış olan Schlüter®-DITRA su yalıtım membranı, içeride nemde buhar basınç dengeleyici tabaka ve problemli zeminlerde ayırıcı tabaka olarak hizmet eder. Schlüter®-DITRA ’i yapıştırmak için zemin üzerine uygun seramik yapıştırıcısını (3 x 3 mm veya 4 x 4 mm) taraklı mala ile sürün. Schlüter®-DITRA’in alt tarafındaki elyaf donatı tüm yüzeyiyle tamamen yapıştırılmalıdır. Burada, yapıştırıcıdaki örgü, mekanik sabitlemeyi sağlar.

Seramik kaplama direkt Schlüter®-DITRA’in üzerine döşenir, burada Schlüter®-DITRA membranın karesel boşluklarındaki seramik yapıştırıcısına sabitlenir. Schlüter®-DITRA üzerine sıva veya şap gibi kaplama malzemeleri de uygulanabilir.

UYGUN ZEMİNLER

Schlüter®-DITRA ile döşenecek zeminlerin, kesinlikle düz, sağlam, temiz ve uygunluğu kontrol edilmiş olmalıır. Yüzeyde bulunan ve yapışkanlığı önleyebilecek öğelerin yok edilmesi gerekir. Çıkıntı, yükseklik veya eğimlerin düzeltilme işlemi, Schlüter®-DITRA döşenmeden önce yapılmalıdır.

Ağırlık 10 kg

Siparişiniz sonrasında bulunmuş olduğunuz lokasyona göre size en yakın lojistik merkezlerimizden siparişinizin gönderimini sağlıyoruz.

 

Aradığın ürünü yaz

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi