Whatsapp Destek Hattı 0549 511 54 61
Vade Farksız 9 Taksit İmkanıyla Alışverişin Keyfini Çıkarın!
KAMPANYA: ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ!

Praseat Pratik Çantalı Mavi Kamp Sandalyesi

Orijinal fiyat: 2,044.80₺.Şu andaki fiyat: 1,192.80₺.

Stokta yok
Markalar:
KOD:900.2021.002

‌Bulduğu en küçük fırsatı dahi tatil modunda yaşayan açık hava tutkunları Praseat kamp sandalyesi pratik çantalı plaj sandalyesi kırmızı modelini yanından ayırmıyor. Değişen arazi koşullarına uyum sağlayabilen katlanır sandalye modeli, taşımaya uygun hafif formu ile kullanıcılardan beğeni dolu yorumlar alıyor. Kullanışlı kamp aksesuarı tercihe göre sırt çantasında, arabada, motosiklet ya da bisiklette kolaylıkla taşınabiliyor. Taşıma çantalı plaj sandalyesi, doğa tutkusuna ve keyfine konforu da ekleyen olmazsa olmaz aksesuarlar arasında yer alıyor.

Patentli Tasarım Hızlı ve Pratik Kurulum

  • ‌Katlanır kamp sandalyesi küçük bir taşıma çantası içerisinde kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Taşıma çantasının iki yanında halat delikleri, üzerinde ise karabina ile bir yerlere asmak için asma delikleri yer alıyor.
  • Katlanmış ya da kapalı hali ile oldukça küçük boyutlara sahip olan kamp sandalyesi, küçük bir sırt çantasına rahatlıkla sığabiliyor.
  • Ürün çantasından; kurulmaya hazır, yuvarlak formlu çubuklardan oluşan metal iskelet ile sağlam dokumasıyla dikkat çeken sandalye kumaşı çıkıyor.
  • Sırta ve üst bacak yanlarına denk gelen kaliteli sandalye kumaşı file örgüden, diğer kısımlar ise düz kumaştan oluşuyor. Bu yapı, sandalye kumaşına nefes alabilen bir özellik kazandırıyor.
  • Patentli tasarımı ile dikkat çeken Praseat pratik kamp aksesuarı, hızlı ve pratik kurulumuyla beğeni kazanıyor.

Konforlu Oturma Kapasitesiyle Öne Çıkan Katlanır Plaj Sandalyesi

  • Taşıma kapasitesini arttıran güçlendirici demirle birlikte, pratik sandalye modeli toplam olarak 110 kg’lık bir ağırlık taşıma kapasitesi gösteriyor.
  • File kumaşlı kamp sandalyesi, yayvan oturma alanı ile konforlu bir oturma kalitesi sunuyor.
  • Minimalist stilde tasarlanan Praseat plaj sandalyesi, aynı şekilde katlanır küçük bir kamp masası ile birlikte tamamlandığında, fonksiyonel bir kamp masa / sandalye seti elde edilmiş oluyor.
  • Katlanmış haliyle oldukça az yer kaplayan çantalı plaj sandalyesi, bagaj hacminin kısıtlı olduğu bisiklet ve motosiklet gibi araçlar için uygun kullanım sunuyor.
  • 64 x 34 x 56 cm ölçülere sahip katlanır plaj sandalyesi, saklama çantasında yer alan taşıma delikleri ya da halat deliklerinden bir karabina yardımıyla sırt çantasına bağlanarak da taşınabiliyor.

 

kamp plaj sandalyesi

 

Portatif Çekmeceye Dönüşen Fonksiyonel Taşıma Çantası

Ürün çantasından katlanmış halde çıkan metal iskeletin ayak uçlarında, plastik pabuçlar bulunuyor. Katlı metal ayakların kurulum için tek tek çekilerek, sabitlenmesi gerekiyor. Ayaklar çekilerek sabitlendikten sonra metal iskeletin plastik pabuçları, zemine dengeli bir şekilde bırakılıyor. Bu işlemin ardından sandalye çantası, iki yanında bulunan halat deliklerinden tutularak metal iskeletin ön iki çubuğuna takılıyor. Portatif bir çekmece görevi üstlenen ürün çantası, bu haliyle alternatif kullanım sunuyor. Ardından sandalye kumaşının dört bir tarafında yer alan cepler, fileli kısım yukarı gelecek şekilde metal iskelet çubuklara takılıyor. Praseat pratik kamp sandalyesi, bu işlemden sonra tamamlanan kurulumuyla kullanıma hazır hale geliyor.

Leke Tutmayan File Örgülü Kumaş ve Sağlam Metal İskelet

Konforlu ve pratik kamp aksesuarının toplanması da kurulumu kadar kolay ve kısa sürede gerçekleşiyor. Katlanarak tek parça haline getirilen fonksiyonel kamp sandalyesinin metal iskeleti, uzunlamasına ikiye katlanan sandalye kumaşının içine konuyor. Metal iskelet, kumaşla birlikte yuvarlanarak, rulo halinde sarılıyor. Ardından fermuarlı ürün çantasına yerleştirildiğinde, bir sonraki kullanımına kadar beklemeye hazır hale gelmiş oluyor. Praseat plaj sandalyesi modelinin temizliği için elde yıkama öneriliyor. Leke tutmayan fileli kumaş, yıkandıktan sonra hızla kuruyor. Doğadaki pratik konfor sağlayıcılarından biri olan kamp sandalyeleri, keyifli anlarınıza varlığıyla katkıda bulunuyor. Siz de Praseat pratik kamp sandalyesi avantajlarına e-santiye.com ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Kılıf Seçeneği :   Var
Taşıma Kapasitesi :   110 kg
Ağırlık :   1.35 kg
Genişlik :   56 cm
Yükseklik :   64 cm
Derinlik :   34 cm
Gövde Malzemesi :   Metal
Ağırlık 3 kg

Siparişiniz sonrasında bulunmuş olduğunuz lokasyona göre size en yakın lojistik merkezlerimizden siparişinizin gönderimini sağlıyoruz.

 

Aradığın ürünü yaz

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi