Whatsapp Destek Hattı 0549 511 54 61
Vade Farksız 9 Taksit İmkanıyla Alışverişin Keyfini Çıkarın!
KAMPANYA: ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ!

Hyperdesmo S-WR

Orijinal fiyat: 4,686.00₺.Şu andaki fiyat: 3,195.00₺.

Stokta

HYPERDESMO®-S-WR, havadaki nemle kürlenen tek komponentli, poliüretan esaslı likit bir malzemedir. Üretim teknolojilerine ve polimerazyon süreçlerine ilişkin Alchimica’nın gerçekleştirdiği öncü atılımların bir sonucu olarak yelpazedeki yerini almış yenilikçi bir üründür.

Hemen Satın Al

HYPERDESMO S-WR, havadaki nemle kürlenen tek komponentli, poliüretan esaslı likit bir malzemedir. Üretim teknolojilerine ve polimerazyon süreçlerine ilişkin Alchimica’nın gerçekleştirdiği öncü atılımların bir sonucu olarak yelpazedeki yerini almış yenilikçi bir üründür.

Söz konusu tasarımlar, düşük solventli, alevlenir sınıfında yer almayan, ADR düzenlemesine ve taşımacılıkta tehlikeli madde sınırlamalarına tabi olmayan (non-imo) bir ‘HYPERDESMO’nun formüle edilmesine olanak tanımıştır.

Oldukça elastik ve hidrofobik bir membrandır. Temellerin, ıslak hacimlerin ve UV ışınlarına açık olmayan hemen her tür yüzeyin su yalıtımını uzun vadede mükemmel düzeyde sağlar.

Uygulama Alanları:

  • Islak mekanlar
  • Temel duvarları
  • Düz çatılar (karo veya şap altı uygulamalar)
  • Verandalar ve balkonlar (koruma altında)

Ambalaj: 25 Kg/ Teneke

Ağırlık 25 kg

Siparişiniz sonrasında bulunmuş olduğunuz lokasyona göre size en yakın lojistik merkezlerimizden siparişinizin gönderimini sağlıyoruz.

 

Aradığın ürünü yaz

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi