Whatsapp Destek Hattı 0549 511 54 61
Vade Farksız 9 Taksit İmkanıyla Alışverişin Keyfini Çıkarın!
KAMPANYA: ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ!

Isonem MD 28

3,365.40

Stokta yok

Çimento esaslı, iki bileşenli, çatlak köprüleme kapasiteli ve üzerinde yürünebilen, yüksek aşınma mukavemetine sahip bir yalıtım ürünüdür. Sürülerek uygulanır, yüksek elastikiyete sahiptir. Uygulandığı yüzeydeki kılcal ve rötre çatlaklarını kapatır. Yüksek aderansa sahiptir. Beton sıva, şap vb. yüzeylere mükemmel yapışır ve zamanla kalkma yapmaz. Dış hava koşullarına, UV ışınlarına, mekanik darbelere ve aşınmaya karşı dirençlidir.Su bazlı, akrilik emülsiyon ve çimento esaslı, çift komponentlidir.

KULLANIM ALANLARI

  • Duvar ve zeminlerin pozitif yalıtımlarında,
  • Beton, sıva ve şap üstü yalıtımlarda,
  • Balkon, teras, yüzme havuzlarında,
  • Islak hacim, duş ve hamam tarzı yerlerde,
  • Dıştan perde duvar yalıtımlarında,
  • Prekast ve prefabrik elemanlarda, çatılarda

UYGULAMA BİLGİLERİ

Uygulama yapılacak yüzeyler mutlaka temiz ve nemli olmalıdır. Kuru ise önceden su göllenmeyecek şekilde nemlendirilmelidir. Yağ, kir, pas ya da aderans azaltıcı unsurlar yok edilmelidir. Eğer aderans problemi yaşanacak veya tutunma sorunu olacak yüzeyler varsa önceden ISONEM D 10 LATEX ile astarlanmalıdır. Yüzeyde tamir gerekecek yerler, segregasyonlar ya da boşluklar var ise bunlar ISONEM M 03 elastik harçla doldurulmalıdır.

Karışımın Hazırlanması

Sıvı halde bulunan B komponent (10 kg) temiz ve yeterli büyüklükteki bir kaba konur. Bir mikser yardımıyla devamlı karıştırılan sıvıya, yavaş yavaş toz haldeki A Komponent (20 kg) ilave edilir ve hiç topak kalmayacak şekilde yavaşça karıştırılır. Karıştırma işlemine 5 dakika devam edilir. Karıştırma sonunda homojen, fırçayla sürülebilir kıvamda bir harç elde edilir

Uygulama Şekli

Hazırlanan ISONEM MD 28 yüzeye 3 kat halinde uygulanmalıdır. Uygulama işlemi; bir fırça yardımıyla birbirine dik katlar halinde, homojen ve düzgün yapılmalıdır.Tek katta uygulanan yaş film kalınlığı 1 mm. yi geçmemelidir. Katlar arasında minimum 4 saat beklenmeli ve katlar arası uygulamaya 24 saatten fazla ara verilmemelidir. Uygulama, aşırı sıcakta ya da donda yapılmamalı, sabah serini ya da akşam serininde yapılmalıdır. Pah detay uygulamalarinda derz filesi ile kullanımı önerilir.

RENK: Gri
SARFİYAT: 2 – 3 kg/m² (3 kat uygulama) . 10 – 15 m² / Set
AMBALAJ: 30 kg set (A Komponent 20 kg toz kraft torba + B Komponent 10 kg sıvı PE bidon)
DEPOLAMA: Orijinal, açılmamış ambalajında, serin ve kuru ortamda 24 ay

Ağırlık 30 kg

Siparişiniz sonrasında bulunmuş olduğunuz lokasyona göre size en yakın lojistik merkezlerimizden siparişinizin gönderimini sağlıyoruz.

 

Aradığın ürünü yaz

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi